25.6.2019

Eepeen kesän 2019 suuren lippuarvonnan voittajat

Paperisten arvontakuponkien palauttaneiden kesken arvottiin voittajat, jotka ovat:

VAUHTIAJOT - 3 päivän Guest-passi (20 voittajaa)

Hakamaa Tomi, Koskenkorva
Harju Eija, Louko
Hautala Raila, Louko
Hietanen Merja, Ilmajoki
Hänninen Elisa, Hyllykallio
Ilvessuo Annika, Seinäjoki
Junkkari Pia, Hyllykallio
Lehtioja Ulla, Seinäjoki
Lepistö Riitta, Lakaluoma
Länsiluoto Suvi, Seinäjoki
Nevanpää Marko, Halkosaari
Olkkonen Kari, Seinäjoki
Peippola Heli, Hyllykallio
Pesola Jarmo, Jalasjärvi
Pitkälä Anne, Hyllykallio
Pölkky Erkki, Kauhava
Rissa Aaro, Seinäjoki
Tyni Tuomas, Tuomikylä
Tyni Ulla, Nurmo
Vaaranmaa Juhani, Seinäjoki

----

Tangomarkkinat, FINAALIN KARSINTA - liput kahdelle (10 voittajaa)

Hautala Anu, Koskenkorva
Koski Marita, Seinäjoki
Leppänen Suvi, Seinäjoki
Meskanen Martti, Nurmo
Mäntyniemi Jenni, Hyllykallio
Paikkala Salli, Seinäjoki
Penttilä Ritva, Tuomikylä
Rinta-Jaskari Maija, Nurmo
Ristimäki Antti, Ylistaro
Vatanen Aila, Seinäjoki

----

Tangomarkkinat, KUNINKAALLINEN FINAALI - liput kahdelle (10 voittajaa)

Anttila Aino, Peräseinäjoki
Jyläskoski Marja-Liisa, Sääskiniemi
Kalliokoski Sanna, Hyllykallio
Lehtinen Jani, Nurmo
Mattila Tarja, Hyllykallio
Peltoniemi Marjanne, Kauhajoki
Rajakorpi Kirsi, Kalakoski
Sariola Pirkko, Seinäjoki
Simelius Niina, Seinäjoki
Soukkala Hanna, Seinäjoki

----

JYMYJUSSIT - Kotipeleihin 2 lipun paketti (30 voittajaa)

Arosarka Lauri, Rantala
Autio Helena, Ilmajoki
Hemminki Katri, Seinäjoki
Huhtakallio Tiina, Hyllykallio
Ijäs Kaarina, Seinäjoki
Keski-Rauska Markku, Hyllykallio
Ketola Sinikka, Seinäjoki
Kiviniemi Birgitta, Seinäjoki
Koivisto Timo, Jurva
Koivuluoma Saija, Seinäjoki
Koskimäki Eini, Seinäjoki
Kähönen Sirpa, Louko
Lehtisalo Brita, Seinäjoki
Leimola Stefan, Hyllykallio
Mäki-Saari Piia, Lapua
Mäkikari Juho, Ylihärmä
Niemelä Sari, Mieto
Pakkala Helinä, Seinäjoki
Palomäki Aino, Seinäjoki
Prusti Markus, Hyllykallio
Rahe Janek, Hyllykallio
Rostamo Anna-Maija, Seinäjoki
Saari Erkki, Seinäjoki
Sorvari Raili, Seinäjoki
Sauna-Aho Leena, Seinäjoki
Syrjälä Kauko, Seinäjoki
Syrjälä Mauri, Kesti
Taka Leena, Hyllykallio
Yli-Harja Matti, Harja
Yli-Knuuttila Eija, Kihniö

Onnea voittajille!
Voittajat saavat postia viimeistään viikolla 27.