Yhteystiedot

Postiosoite:  Osuuskauppa Arina, Nuottasaarentie 1, 90400 OULU 

Puh. 044 788 5899 (arkisin 8-16) / Fax 08 3135 846 

Sähköposti: etunimi.sukunimi@sok.fi

Avoimet työpaikat, työharjoittelupaikat sekä avoin hakemus: arina.fi/työpaikat

Osuuskauppa Arinan johtoryhmä:
Veli-Matti Puutio, toimitusjohtaja, veli-matti.puutio@sok.fi

Paavo Härö, hallintojohtaja, Pukumies Oy ja KodinTerra, paavo.haro@sok.fi
Jari Karjalainen, kehitysjohtaja ja toimialajohtaja (liikennemyymälä- ja polttonestekauppa), jari.s.karjalainen@sok.fi
Mikko Polso, toimialajohtaja (marketkauppa, Sokos Pukumies, Emotion ja Tälläämö), mikko.polso@sok.fi
Ulla Peltoniemi, toimialajohtaja (matkailu- ja ravitsemiskauppa), ulla.peltoniemi@sok.fi
Minna Salonen, henkilöstöjohtaja, minna.l.salonen@sok.fi
Pasi Ruuskanen, viestintäjohtaja, pasi.ruuskanen@sok.fi

Laskutusosoite: Osuuskauppa Arina, PL 823, 00088 S-RYHMÄ 

Y-tunnus: 0187614-3

Asiakaspalaute ja asiakasomistajapalvelu: Puh. 044 788 5935 (arkisin klo 9-15)
Palautteet myös:  asiakaspalaute.arina@sok.fi